Gatavošanās Rīgas sporta naktij ir sākusies

Ir sācies gatavošanās process tradicionālajam sporta, aktīvās atpūtas un brīvā laika festivālam „Rīgas Sporta nakts”. Šogad pasākums Rīgas centrā norisināsies 17.septembrī.

Programma atkal tiks sadalīta vairākās daļās. Gar Rīgas kanālu un Bastejkalnā darbosies sporta BeActive Expo zona. Tajā izvietosies sporta federācijas un klubi. Galvenā ideja un uzdevums – dot iespēju jebkuram apmeklētājam pašam pamēģināt, notestēt vai piedalīties.

Bez sporta aktivitāšu popularizēšanas lieta uzmanība tiks pievērsta arī veselīgam dzīves veidam. “Dzīvo vesels” zonā darbosies sporta medicicīnas speciālisti, fizioterapisti.

Apmeklētājiem tiks dota iespēja saņemt konsultācijas un iepazīties ar sporta medicīnas  un rehabiliācijas jaunumiem. Vecāki varēs saņemt konsultācijas par bērnu pareizu fizisko audzināšanu.

Iepazīties ar jaunumiem pareiza uztura jautājumos varēs zonā “Vesels ēdis”. Viss par vitamīniem, uztura bagātinātājiem, diētām un veselīgu pārtiku būs koncentrēts tieši šeit.

Kronvalda parkā uzsvars būs uz bērnu un jauniešu sportu un aktīvo atpūtu. Plānots ielu basketbola turnīrs. Liela vieta būs ierādīta Latvijas paralimpiešiem, kuri ar savu piemēru un dalību aicinās pievērsties sportošanai ik vienam.

Pasākuma centrālā vieta būs laukums pie Brīvības pieminekļa, kur notiks dažādu aizraujošu sporta veidu prezentācijas, konkursi, atklātie treniņi un paraugdemonstrējumi. Šogad sadarbībā ar Latvijas Sporta federāciju padomi Rīgas Sporta nakts ietvaros tiks atklāta Eiropas Sporta nedēļa. Ar īpašām antivitātēm tiks dots starts sporta popularizācijas nedēļai, kura pēc tam turpināsies līdz pat 23. septembrim.

Viens no centrālajiem pasākumiem noteikti būs Sportistu gājiens. Pirmajā šāda veida pasākumā piedalījās ap 500 dalībnieku. Gājiena maršruts ir noteikts no Doma laukuma līdz Brīvības piemineklim. Organizatori aicina pieteikties gan Rīgas sporta skolas, gan darba kolektīvu sporta klubus, gan profesionālus sportistus. Sportistu gājienam ir jākļūst par veselīga un sportiska dzīves veida piemēru un stimuli citiem pievērstiem sporta aktivitātēm.

„Rīgas Sporta nakts” organizatori jau šobrīd vēlas aicināt federācijas, sporta klubus un ar sportu saistītos uzņēmumus pieteikt dalību šajā lielākajā brīvdabas aktīvās atpūtas pasākumā. Plānojiet prezentācijas, atklātos treniņus, tikšanos ar jūsu sporta veida slavenākajiem sportisktiem.

Rīkotāji mudina pasākumu „Rīgas Sporta nakts” iekļaut savos sacensību kalendāros, izmantojot iespēju tās rīkot pašā Rīgas centrā. Padomājiet par to, kā interesantā veidā informēt Rīgas pilsētas iedzīvotājus par Jūsu ikdienas aktivitātēm un iespējām piedalīties Jūsu rīkotajos pasākumos. Jums tiks dota iespēja prezentēt savu organizāciju „Rīgas Sporta nakts” centrālajā laukumā pie Brīvības pieminekļa.

Organizatori no savas puses nodrošinās pasākuma reklāmas kampaņu un, iespēju robežās, nepieciešamos servisa pakalpojumus, kas saistīti ar elektrības nodrošināšanu, Jūsu iecerēm atbilstošas prezentācijas vietas aprīkošanai, specifiskā inventāra aizvešanu vai atvešanu, atvieglojot Jūsu prezentācijas vietas izveidi.

„Rīgas Sporta nakts” mājas lapā jau šobrīd iespējams pieteikties dalībai un rezervēt Jūsu vēlmēm un iecerēm atbilstošu prezentācijas vietu.

Esiet radoši, rīkojiet sacensības un konkursus, mēs Jums palīdzēsim realizēt Jūsu idejas! Izmantojiet iespēju reklamēt sevi pašā Rīgas sirdī, tās parkos un laukumā pie Brīvības pieminekļa!

Federācijām un sporta biedrībām dalība šajā pasākumā ir bez maksas. Ja rodas papildus jautājumi, sazinieties ar mums pa telefonu 26607347 vai rakstiet uz e-pastu sportanakts@sportanakts.lv.

Turpināsim iesākto tradīciju un attīstīsim Rīgu kā sportiski aktīvu pilsētu! Par stipru Rīgu!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *