One Touch Latvijas Augstskolu kauss airēšanā

Aktīvās atpūtas un sporta festivālā “Rīgas Sporta nakts” pilsētas kanālā atkal norisināsies aizraujošas studentu sacīkstes – „One Touch Latvijas Augstskolu kauss airēšanā”. Ar šo pasākumu Latvijā arī atzīmēs “Starptautisko studentu sporta dienu”, kuru svin jaunieši visā pasaulē. Par godu šai dienai Latvijas Augstskolu sporta savienība katram dalībniekam dāvās pārsteiguma balviņu.

Regate, kā katru gadu, risināsies Rīgas kanālā, posmā no Kr.Valdemāra ielas, līdz pat Brīvības piemineklim. Vienas laivas ekipāžā jābūt astoņiem airētājiem. Līdzjutēju skaits nav ierobežots.

Organizatori no savas puses nodrošina īpašās sacensību kanoe laivas. Lai airēšana būtu vieglākā, katru laivu stūrēs profesionāls airētājs, kas palīdzēs komandai pareizi to iestūrēt finišā.

Kura komanda būs visspēcīgāka?

Kuras Latvijas augstskolas komanda būs visspēcīgākā? Kura svinēs uzvaru šogad un mājās vedīs One Touch ceļojošo kausu?

Aicinām augstskolu pārstāvjus reģistrēties dalībai airēšanas regatē! Piedalīšanās pasākumā ir bez maksas. Katra augstākās izglītības iestāde var pieteikt divas komandas – sieviešu un vīriešu konkurencē.

Aizpildīts pieteikums jāsūta uz e-pastu info.notikumi@gmail.com līdz 2016. gada 14. septembra plkst. 15:00.

Sīkāka informācija par pieteikšanos un citiem organizatoriskiem jautājumiem, zvanot galvenajam tiesnesim Jurim Apteram pa tālruni 25707523.

Tiekamies uz startā – 17. septembrī plkst. 17.00!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *