Rīga TV24 piedāvā Rīgas Sporta nakts tiešraidi

Aktīvās atpūtas un veselīga dzīvesveida, sporta festivāla “Rīgas Sporta nakts” norisēm varēs sekot līdzi televīzijas kanāla “Rīga TV24” tiešraidē.

No pusvieniem dienā interesentiem būs iespēja redzēt spraigās cīņas “Triobet Latvijas Spēkavīru čempionāta” superfināla laukumā. Vingrinājumu starplaikos intervijas, sporta klubu, federāciju un citu ar sportu saistītu uzņēmumu priekšnesumi, kā arī konkursi. Savukārt īsi pēc 16.00 laukumā pie Brīvības pieminekļa ieradīsies Sportistu gājiena dalībnieki. To vidū būs mūsu valsts olimpieši un paralimpieši, sporta veterāni, Latvijas Vieglatlētikas savienības delegācija, RTU karsējmeitenes, Latvijas Krosmintona, virves vilkšanas, bodibildinga, fitnes un bodifitnesa federācija. Pieteikusies ir arī Minusas Volejbola skola, BS Rīga/Rīdzene, kikboksa un boksa skola “Rīga” un citas organizācijas. Gājiens solās būt krāšņš, tādēļ tiešajā ēterā to skatīties būs īpaši aizraujoši. Kas tāds Latvijā notiks otro reizi!

Vēlāk no plkst. 20.00 Rīga TV24 reportieri izstaigās Bastejkalna un Rīgas kanāla apkārtni, savukārt Rīgas Sporta nakts norišu apskatu finalizēs Kronvalda parkā, kad tur 21.00 noslēgsies talantu konkurss “Rādi, ko māki”.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *