RĪGAS SPORTA NAKTS GALVENAIS NOTIKUMS – SPORTISTU GĀJIENS

Pērn “Rīgas sporta nakts” rīkotāji iedibināja jaunu tradīciju – SPORTISTU GĀJIENS. Arī šajā gadā jebkurš – gan lieli un mazi, gan sporta klubi, federācijas, sporta skolas, gan citi ar sportu saistīti interesenti tiek aicināti 17. septembrī doties Sportistu gājienā, lai popularizētu aktīvu dzīves veidu un visiem parādītu, ka lepojas ar to. Sportistu gājiena sākums plkst. 16:00, pulcēšanās gājienam (Doma laukumā) no plkst. 15:30.

Sportistu gājiens šajā gadā tiek rīkots sadarbībā ar Latvijas Sporta federāciju padomi, atzīmējot Eiropas Sporta nedēļas sākumu. Gājiena mērķis ir apvienot vienā pulkā sportistus no sporta skolām un sporta klubiem, sporta federāciju un profesionālo klubu sportistus, sabiedriskās organizācijas un mūsu slavenākos aktīvos sportistus un sporta veterānus. Sumināsim visus aktīvistus par viņu vēlmi ikdienā nodarboties ar fiziskās aktivitātēm, sveiksim tos sabiedrībā zināmos sportistus, kuri ir uzrādījuši labus rezultātus sacensībā vai arī spējuši pārādīt apkārtējiem, ka mīl to, ko dara un spēj iedvesmot pārējos.

Organizatori aicina gājienam pieteikties sporta skolas, interešu klubus, sporta federācijas un sporta klubus. Ceram, ka dalībnieku rindas papildinās arī Latvijas zināmākie  sportisti, tā popularizējot augsto sasniegumu sportu.

Gājiena maršruts tiek plānots no Doma laukuma pa Smilšu un Vaļņu ielu. Tā noslēgums būs laukumā pie Brīvības pieminekļa.

Ar gājienu mēs vēlamies iedvesmot nesportojošos – ESI AKTĪVS (BeActive). Aicinām atskriet, atbraukt – paņemt līdzi cilvēkus, kuri, iespējams, ar sportu, aktīvu dzīvesveidu nav uz TU, un neaizmirst – labākos.Tiekamies 17. septembrī Sportistu gājienā. Iedvesmosim viens otru Latvijā!


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *